Про нас Відео Контакти Меню

Лабіринтами Волині.

17 сентября 2013 - Администратор

    

 

© 08:00-08-40-Переїзд до Клеваня.

© Прогулянка до тунелю «Кохання».

© Тунель на Рівненщині є ботанічним феноменом, який знаходиться вздовж залізничної колії між селищами Клевань та Оржів. Сама природа, ніби професійний ландшафтний дизайнер, сформувала зі щільної зарості дерев і кущів стіни та стелю природного коридору. Влітку та восени тунель чіткої арочної форми має особливу красу, від якої перехоплює подих. Кажуть, якщо пара поцілується під час прогулянки тунелем, то їх кохання скріпиться на все життя. Крім того, у цьому селищі збереглися залишки замку Чорторийських 15 ст., товщина стін якого сягає до 4м., та велетенських розмірів костел Благовіщення початку 17 ст.

© Обід

© Переїзд до м. Луцьк.

© Відвідування Луцького підземелля. Тут можна перенестися на кілька століть назад і побувати на місці справжніх в’язнів завдяки цілому тюремному комплексу підземелля. Камери вражають своїми розмірами — близько 50 кв.см. кожна, тому людям, що бояться замкнутих приміщень, краще не експериментувати з такими „перенесенням” в минуле. Посеред тюрми розташований колодязь, а поза її межами — склеп.

© Луцький замок - ХІІІ-ХІV ст. Фортифікаційна споруда, в якій виділяються три вежі: В'їзна, або Вежа Любарта, що володів Луцьком (1340-80), Стирова, або Вежа Свидригайла та Владича. У Владичій вежі в 1987 відкрито музей дзвонів. Будівництво розпочато при Любарті, а завершено за Свидригайла (1430-52). Відреставровано 1977. У Замку Любарта розміщувався кафедральний собор Іоанна Богослова, що мав велике релігійне значення — церква стала усипальницею князя Любарта та інших волинських князів. Подих часу залишив нам лише підземну частину церкви.

© Виїзд з Луцька.

 

 

 

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий